Stavba / Refit

Ak už máte hotovú projektovú dokumentáciu (či sme ju vypracovali my, alebo to urobila niektorá iná projekčná kancelária) a obrátite sa na nás s požiadavkou stavby vašej yachty/člna, ste na správnej ceste k naplneniu Vášho sna.

Ponúkame profesionálny prístup a odbornú stavbu. Naši odborníci majú dlhoročné skúsenosti so stavbou a prestavbou lodí. Či sa začína od položenia kýlu, alebo ide o prestavbu už hotovej yachty, vedia si poľahky poradiť s čímkoľvek. Taktiež spolupracujeme s viacerými firmami ktoré majú mnohoročné skúsenosti v tejto oblasti.

Pri väčších prestavbách už hotových yácht vykonáme taktiež všetky potrebné prepočty a projekčné kroky, aby bol celkový výsledok zhodný s požiadavkami zákazníka a klasifikačnej spoločnosti.  U menších oprav/prestavieb vykonáme grafické návrhy budúceho designu Vašej lode.Taktiež máme výborné vzťahy s firmami, ktoré zabezpečia výrobu interiérov špeciálne navrhnutých do lodí.

Týmto je proces stavby/prestavby Vašej yachty ucelený a komplexný, takže nedochádza k prestojom a tým aj predĺžením už aj tak nabitého procesu stavby/prestavby.