DF 25

Doplňujúce informácie

 

Motor ideálny pre ľudí, ktorý hľadajú kompaktný motor s vysokým výkonom a nízkou hmotnosťou. Vďaka hmotnosti len 69kg, je DF25 skvelým motorom i pre vodákov a rybárov.

DF 25 je prvým motorom, ktorý využíva V-TWIN dizajn. Dva valce, každý s objemom 268cm3 (celkove 538cm3) a dva hore umiestnené vačkové hriadele. Vďaka 70 stupňovému uhlu valcov, ktorý prispieva ku kompaktnému tvaru, tento motor poskytuje plynulú prevádzku bez vibrácií. Ďalšou výhodou dizajnu V-Twin je ťažisko motora, ktoré sa posúva ďalej dopredu a tým je uľahčená manipulácia a zlepšená jeho stabilita.

Digitálny systém kondenzátorového zapaľovania zaisťuje optimálny bod zapaľovania a produkuje silnejšiu iskru, ktorá umožní ľahšie a spoľahlivejšie štartovanie pomocou štartovacej šnúry. Pre prístup k radeniu sa už nemusí manipulovať s motorom. Radenie prevodových stupňov je umiestnené na prednej strane. A radiaci odpor sa dá ľahko regulovať pomocou nastaviteľnej páky. Šíhly dizajn a robustné držadlo uľahčí prenos motora.

Výmena a kontrola je taká jednoduchá – mierka výšky hladiny oleja aj filtre sú prístupné bez skladania postranného krytu. Model DF25 má tiež vstavaný odlučovač vody – ktorý nie je priskrutkovaný k člnu, aby sa z karburátora dala odstrániť voda, ktorá by mohla preniknúť do palivovej nádrže.

 

 

 

               € od 4.160,00

 

 

Ceny sú platné od 6.5.2013 až do odvolania, či prípadnej zmeny cien zástupcom Suzuki Marine na Slovensku.